HP Designjet T120

Ekonomiczna, łatwa w użyciu drukarka z funkcją łączności sieciowej i obsługą formatu 610 mm (24 cale), wyposażona w łącze Wi-Fi 1.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T520

Rozwiń swoją firmę: zainwestuj w wygodną, wielkoformatową drukarkę, która jest szybka, niezawodna, dokładna i łatwa w użyciu. Wszechstronna drukarka HP Designjet T520 ePrinter z funkcją łączności sieciowej umożliwia pracę i drukowanie z niemal każdego miejsca. Format 24” (A1) lub 36” (A0)

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T730

Ploter HP DesignJet T730 to nowa propozycja tego producenta. Ploter ma szerokość A0 (36″), wyposażony został w złącza USB oraz Ethernet do podłączenia urządzenia w sieć komputerową. Ploter może pracować również jako urządzenie WiFi dzięki wbudowanemu routerowi. Dzięki temu można drukować bezpośrednio np. z laptopa, tabletu czy smartfona.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T790

HP Designjet T790 ePrinter to wielkoformatowa e-drukarka HP, która gwarantuje prostą obsługę dzięki technologii Plug and Play. Ta nowa drukarka HP Designjet ułatwia pracę zespołową i mobilność, szybko drukuje materiały najwyższej jakości, zapewnia nieskomplikowaną obsługę, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T795

HP Designjet T795 ePrinter, to drukarka 1118 mm (44″) z obsługą sieci do małych i średnich zespołów roboczych. Doskonałe rezultaty dzięki 6 oryginalnym wkładom atramentowym HP, które zapewniają głęboką czerń, neutralną szarość oraz żywe kolory. Druk wyraźnych linii i szczegółowych schematów z wykorzystaniem technologii głowic drukujących. Maksymalny format druku A0 bez kompromisów w zakresie jakości; wydruk nośnika w formacie A1 w ciągu 28 sekund w trybie ekonomicznym. Podglądy rzeczywistego wydruku ze sterownika pomagają w szybszej i dokładniejszej realizacji zadań.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T830 MFP A0 (914mm)

 

Ploter i skaner HP DesignJet T830 MFP to nowa propozycja tego producenta. Ploter ma szerokość A0 (36″), wyposażony został w złącza USB oraz Ethernet do podłączenia urządzenia w sieć komputerową. Ploter może pracować również jako urządzenie WiFi dzięki wbudowanemu routerowi. Dzięki temu można drukować bezpośrednio np. z laptopa, tabletu czy smartfona.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T930 36

T930 HP DesignJet 91,4 cm (36 cali), 6-atramentowa drukarka do profesjonalnych zastosowań CAD i GIS. Sześć oryginalnych atramentów HP zapewnia szeroką gamę kolorów i idealnie nadaje się do odwzorowywania kolorowych obrazów. Oryginalne atramenty HP w kolorze szarym i czarnym fotograficznym zapewniają precyzję linii, głęboką czerń i prawdziwe, neutralne odcienie szarości. Zapewnij wydrukom architektury profesjonalny wygląd w wysokiej rozdzielczości – skorzystaj z opcji Adobe PostScript®. Niech Twój przekaz będzie precyzyjny – twórz plany, rysunki i mapy o dokładnych liniach oraz maks. do 2400 dpi.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T1300 PostScript

HP Designjet seria T1300 to wielkoformatowa e-drukarka, która ułatwia drukowanie i udostępnianie materiałów, przeznaczona dla zespołów roboczych. Umożliwia współpracę i drukowanie w dowolnym miejscu.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T1530

Ploter HP DesignJet T1530 to nowa propozycja tego producenta. Ploter ma szerokość A0 (36″), może pracować z dwoma rolami papieru jednocześnie i wyposażony został w złącza USB oraz Ethernet do podłączenia urządzenia w sieć komputerową. Ploter może pracować również jako urządzenie WiFi dzięki wbudowanemu routerowi. Dzięki temu można drukować bezpośrednio np. z laptopa, tabletu czy smartfona.

Pobierz folder w pdf

 

HP Designjet T2530

Idealne rozwiązanie dla dużych, zaawansowanych biur projektowych, wymagających wydajnego drukowania, skanowania i kopiowania rysunków najwyższej jakości oraz łatwej obsługi w formacie A0.

Pobierz folder w pdf