Dzierżawa drukarek

Zakup wysokojakościowej drukarki i kserokopiarki może być sporym wydatkiem. Każdy z nas chce korzystać z jak najlepszego sprzętu bez obaw o duże koszty ewentualnych napraw i jego eksploatację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Potis oferuje dzierżawę drukarek oraz wynajem kserokopiarek i drukarek we Wrocławiu.

Wiedząc jak dużym kosztem są wydatki związane z zakupem, eksploatacją, administrowaniem kopiarkami i drukarkami oraz jak wiele czasu zajmują wszelkie czynności z nimi związane takie jak: zakupy materiałów eksploatacyjnych, doglądanie stanu technicznego, rozliczanie wielu faktur itp., mamy dla Państwa dwa idealne rozwiązania, które są stosowane powszechnie we wielu krajach na całym świecie:

 • Dzierżawa– umowa wynajmu kopiarek lub drukarek
 • Koszt za kopię – umowa obsługi serwisowej kopiarek lub drukarek

W trosce o Twój czas

Każdy doskonale wie, jak cenny jest czas. Jeśli nie chcesz tracić czasu na zakup materiałów eksploatacyjnych, doglądanie stanu technicznego czy rozliczanie wielu faktur, idealnym rozwiązaniem jest dzierżawa drukarek we Wrocławiu. Ponadto oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze na wydatki związane z eksploatacją urządzenia czy jego administrowaniem.

Wynajem używanych kserokopiarek we Wrocławiu

Dzierżawa drukarek w firmie Potis odbywa się na jasnych i zrozumiałych zasadach. Przed podpisaniem umowy dzierżawy, odbywają się konsultacje z naszymi doświadczonymi fachowcami, którzy pomogą określić Twoje potrzeby oraz wybrać urządzenie, które najlepiej spełni Twoje wymagania. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i wypożyczenie urządzenia. Rozliczenie za dzierżawę odbywa się raz w miesiącu, po podaniu stanu licznika, a jej wysokość zależy od ilości wykonanych kopiii i wydruków, rodzaju urządzenia oraz wyposażenia. Kwotą niezmienną jest ustalony czynsz dzierżawny.

Wynajem drukarek i kserokopiarek to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Dzierżawa drukarek i wynajem kserokopiarek we Wrocławiu – korzyści

Wynajem drukarek i kserokopiarek posiada szereg korzyści. Przede wszystkim jest to tani i prosty sposób, aby zostać użytkownikiem urządzeń idealnie dobranych do potrzeb Klienta. Ponadto użytkownik nie musi troszczyć się o serwis i naprawę urządzenia, a także nie ponosi kosztów materiałów eksploatacyjnych. Serwisowanie urządzeń przebiega sprawnia i dokładnie pod okiem doświadczonych fachowców, a w trakcie jego trwania Klient otrzymuje urządzenie zastępcze. Comiesięczne faktury ułatwiają szacowanie kosztów i zmniejszają ilość otrzymywanych dokumentów do minimum.

Wynajem drukarek lub wynajem kserokopiarek jest gwarancją tego, że urządzenie zawsze będzie w nienagannym stanie i spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Umowa dzierżawy polega na tym, że po wcześniejszej konsultacji i określeniu potrzeb, wypożyczane jest urządzenie a następnie raz w miesiącu po podaniu stanu licznika wystawiana jest faktura za czynsz dzierżawny oraz za ilość wykonanych kopii. Jest to prosty i tani sposób na zostanie użytkownikiem kserokopiarek lub drukarek bez konieczności ich zakupu. Użytkownik nie musi martwić się o serwis i naprawy oraz zakup materiałów eksploatacyjnych a mimo to urządzenia utrzymywane są w nienagannym stanie. My zapewnimy wszystko oprócz papieru i zszywek. Klient płaci tylko za wykonane kopie lub wydruki. Wysokość opłat zależy od rodzaju urządzenia, wyposażenia oraz ilości robionych kopii/wydruków.

Korzyści wynikające z dzierżawy:

 • brak konieczności angażowania własnych środków na zakup urządzeń,
 • raz w miesiącu wystawiana jest zbiorcza faktura, co pozwala zredukować ilość otrzymywanych dokumentów do minimum,
 • zmniejsza się ilość czasu potrzebnego na administrowanie urządzeniami,
 • koszty eksploatacji oraz napraw są po stronie wydzierżawiającego (za wyjątkiem papieru, zszywek),
 • użytkownik nie musi tworzyć magazynu materiałów eksploatacyjnych a co za tym idzie przestają istnieć wydatki z nimi związane,
 • łatwe szacowanie kosztów dzięki stałej stawce,
 • otrzymywana co miesiąc dokładna informacja o ilości robionych kopii i wydruków,
 • krótki czas reakcji serwisu,
 • wraz ze zmianą wymagań istnieje możliwość wymiany na urządzenie spełniające oczekiwania użytkownika,
 • gwarancja stałej wysokiej jakości kopii/wydruków,
 • opłaty związane z dzierżawą stanowią w całości koszt uzyskania przychodu,
 • możliwość uzyskania maszyny zastępczej na czas naprawy posiadanego urządzenia.

Umowa „Koszt za kopię” jest idealnym sposobem na utrzymanie kserokopiarek lub drukarek w nienagannym stanie. Użytkownik nie musi martwić się o serwis i naprawy oraz zakup materiałów eksploatacyjnych. My zapewnimy wszystko oprócz papieru i zszywek. Płaci się tylko za wykonane kopie lub wydruki.

Polega ona na rozliczaniu w cyklu miesięcznym wszystkich kosztów eksploatacyjnych urządzeń kopiujących oraz drukujących będących na gwarancji, których właścicielem jest użytkownik. Przeliczona ilość wykonanych kopii/wydruków przez ustaloną stawkę stanowi wartość miesięcznej opłaty w której zawarte są wszystkie koszty robocizny, materiałów oraz części eksploatacyjnych za wyjątkiem papieru oraz zszywek. Wysokość stawki za jedną kopię zależy od rodzaju urządzenia, wyposażenia oraz ilości robionych kopii/wydruków. W przypadku urządzeń pogwarancyjnych istnieje możliwość dokonywania napraw w ramach umowy ”KOSZT ZA KOPIĘ” za dodatkową opłatą.

Korzyści wynikające z umowy „Koszt za kopię”:

 • mniejsza ilość faktur (jedna zbiorcza faktura raz w miesiącu),
 • zmniejsza się ilość czasu potrzebnego na administrowanie urządzeniami,
 • koszty eksploatacji są rozłożone w czasie,
 • krótki czas reakcji serwisu,
 • przestają istnieć wydatki związane z tworzeniem magazynu materiałów eksploatacyjnych,
 • analiza ilości wykonanych kopii/wydruków przez klienta daje możliwość łatwego szacowania kosztów dzięki stałej stawce,
 • otrzymywana co miesiąc dokładna informacja o ilości robionych kopii i wydruków,
 • gwarancja stałej wysokiej jakości kopii/wydruków,
 • możliwość uzyskania maszyny zastępczej na czas naprawy posiadanego urządzenia,
 • użytkownik zgłasza bezpośrednio do serwisu wszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem urządzenia.