Urządzenia czarno-białe


Ricoh M 320F

Niewielkie, szybkie urządzenie wielofunkcyjne formatu A4. 32 stron/min

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

 

Ricoh IM 360 oraz IM 460

Bardzo szybka (37 lub 46 str/min) drukarka wielofunkcyjna z dodatkową możliwością druku i skanu A3

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh IM 2702

Niewielkie, szybkie urządzenie wielofunkcyjne formatu A4. 30 stron/min

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

 

Ricoh IM 2500(A)/IM 3000(A)/IM 3500(A)

Monochromatyczne urządzenia zapewniające wysoką jakość wydruków, doskonałe i szybkie skanowanie oraz niezwykłą niezawodność.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh IM 4000A/IM 5000A/IM 6000

Szybkie i łatwe w obsłudze urządzenia umożliwiające błyskawiczne wykonanie najtrudniejszych prac.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

 

Ricoh IM 7000/IM 8000/IM 9000

Rodzina bardzo szybkich i niezwykle wytrzymałych urządzeń wielofunkcyjnych do profesjonalnych zastosowań. 70, 80 lub 90 stron/min.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły


Urządzenia kolorowe

 

 

Ricoh IM C300/IM C300F/IM C400/IM C400F/IMC 400SRF

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne do realizacji prac formatu A4 w kolorze.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh MP IM C530F/530FB

Kolorowe urządzenie A4 IM C530F/FD powstało, aby skutecznie zwiększać wydajność oraz produktywność. Drukarka nabiurkowa z prędkością 53 strony/min!

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh IM C2010/2510

Inteligentne wielofunkcyjne urządzenie A3 kolor. Zapewnia wysokiej jakości druk z prędkością 20 lub 25 str./min. Urządzenie oferuje zaawansowaną funkcjonalność, która ułatwi procesy druku i cyfryzacji dokumentów. Występuje w konfiguracji z podajnikiem ARDF lub jednoprzebiegowym (SPDF).

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh IM C3010(A)/IM C3510(A)

IM C3010(A) została zaprojektowana z myślą o innowacyjnym środowisku pracy. Oferuje wysoką szybkość i jakość druku oraz skanowania. Jest kompatybilna z oprogramowaniem do zarządzaniem drukiem i dokumentami. Dzięki niej możesz zadbać o wysoki standard bezpieczeństwo danych i sprawniej funkcjonujące procesy.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh IM C4510(A)/IM C5510(A)/IM C6010

Rodzina wysokowydajnych urządzeń wielofunkcyjnych oferujących szybkości drukowania od 45 do 60 stron na minutę. Maszyny te pozwalają z niezwykłą szybkością uzyskać dokumenty o profesjonalnym poziomie jakości, jednocześnie wspierając zoptymalizowaną infrastrukturę cyfrową zaawansowanymi technologiami i funkcjami bezpieczeństwa. Niezależnie od zadania, te wszechstronne urządzenia są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły

 

Ricoh IM C6500/IM C8000

Urządzenia RICOH IM C6500 i IM C8000 gwarantują nadzwyczajną wydajność w środowisku biurowym i stanowią siłę napędową każdego działu.

Pobierz folder w pdf

Szczegóły


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukarki wielofunkcyjne Ricoh

Drukarka jest jednym z niezbędnych urządzeń biurowych, dlatego tak ważne jest to, aby działała niezawodnie przez długi czas. Bogata oferta różnorodnych drukarek dostępnych na rynku nie ułatwia wyboru tej najlepszej. Jednymi z drukarek wyróżniających się na rynku wysoką jakością druku oraz niezawodnością są drukarki Ricoh z Wrocławia.

Drukarka Ricoh – wysoka jakość  i szybkość  druku

Drukarka Ricoh to gwarancja wysokiej jakości druku i wydajności. Model ten świetnie sprawdza się w firmach, instytucjach czy domach. Korzystając z drukarki Ricoh wybierasz nie tylko idealną jakość druku, ale także jego ponadprzeciętną szybkość. Innymi ważnymi cechami charakterystycznymi  drukarek Ricoh są łatwość konfiguracji i prosta obsługa, co umożliwia szybkie i bezproblemowe korzystanie ze wszystkich możliwości.

Bogata oferta

Firma Potis z Wrocławia posiada w swojej ofercie szeroki wybór niezawodnych drukarek Ricoh, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziesz drukarki idealne do biura, przedsiębiorstwa, instytucji publicznych czy domowego użytku. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne czarno-białe urządzenia, jak i te kolorowe. Drukarki Ricoh to nowoczesne urządzenia drukujące, które spełniają oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i osób szukających drukarek do domowego użytku.

Drukarka Ricoh z Wrocławia, czyli niezawodność i gwarancja na długie lata

Firma Potis oferuje bogaty asortyment drukarek Ricoh we Wrocławiu. Decydując się na naszą firmę wybierasz fachowe doradztwo oraz gwarancję najlepszych i wysokowydajnych sprzętów, które będą niezawodne przez długi okres czasu.